Akademik Online Türkçe Kursu

Akademik Online Türkçe Kursu
Online Türkçe
“The future is in Online” 

Online Türkçe derslerimiz Türk Marka ve Patent kurumundan onaylı ONLINE EDUCATION CENTER markamız altında sunulmaktadır. Online İnteraktif Türkçe eğitimlerimiz yılların verdiği tecrübe ve birikimle akademik altyapıya sahip bir online sistemde gerçekleşmektedir. Sanal sınıflarda yapılan ve tamamı interaktif derslerden oluşan Online kurslarımız Türkiye’ye gelme imkanı olmayan, yurtdışında ikamet eden veya Türkiye’de çalışma saatlerinin müsait olmaması sebebiyle kursa katılamayan Türkçe meraklıları için; ve aynı zamanda Türkiye’de akademik eğitim almak isteyen ama Türkiye’ye gelmeden Türkçe öğrenip yol-yemek-konaklama-ikamet vb masrafları yapmak istemeyen öğrencilerimiz için en uygun sistemdir. 

İnteraktif derslerimiz çeşitli teknolojik ve dijital öğretim materyalleri ile desteklenmektedir. En fazla 6 kişilik sınıflarda 6 seviyeden oluşan ve Avrupa Dil Kriterlerine uygun olarak hazırlanan bir program ile Türkçe öğretimi yapılmaktadır. 

Öğrencilerimiz isterlerse 6 seviyelik Akademik Türkçe programımıza katılabilir ve her seviye sonunda yapılan kur sınavları sonucundaki başarılarına göre TÖMER sertifikası alabilirler. Sınavlar sistemimizde yine Online olarak uygulanmaktadır. Diğer bir alternatif ise öğrenciler sertifika sınavına girmeden konuşmaya yönelik Türkçe eğitimi alabilirler. Yine bu sınıflar konuşmaya yönelik aktivitelerin yoğun olarak yapıldığı sanal sınıflardır.

Online Türkçe için gerekli olan sadece internet, güncel bir JAVA, Flash Player, mikrofon ve kulaklıktır.

Online Türkçe Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz demo ders için başvuru formunu doldurunuz.

BAŞVUR
TURQUA GROUP DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Tüm hakları Turqua Group firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2024

Bölgesel Seo Web Tasarim Ajansı
Bölgesel Seo Web Tasarım