Online Education Center

Online Education Center
ONLINE EDUCATION CENTER

Turqua Group, Türk Marka ve Patent kurumundan onaylı ONLINE EDUCATION CENTER markası altında yabancılara Türkçe’yi internet tabanlı olarak interaktif ve akademik altyapıda öğretmeyi hedefler. Tecrübeli Türk eğitmen kadrosu eşliğinde sanal sınıflarda %100 interaktif şekilde gerçekleşen derslerimiz; Türkiye’ye gelme imkanı olmayan ya da Türkiye’de yaşayıp kurs merkezlerine uzak yerlerde ikamet eden, günümüz şartlarında bir kurs merkezine gitmek için vakit problemi yaşayan veya çalışma saatlerinin kurs merkezi saatlerine uygun olmaması sebebiyle herhangi bir merkeze gidemeyen, Türkiye’de akademik eğitim almak isteyen fakat Türkçe öğrenmek için bir yıl yol-yemek-konaklama masrafı ödemek istemeyen ve bulunduğu ülkede Türkçe eğitimini tamamlayıp Türkiye’ye gelmek isteyen herkese Türkçe öğrenmeyi kolay hale getirmektedir. 

Online Education Center interaktif Türkçe öğrenmek isteyen öğrenciler başvuru yaptıktan sonra online sisteme girebilmek için bir “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” alırlar. Akademik olarak belli bir program eşliğinde derslerini almaya başlarlar. Öğrenciler ödevlerine ve çeşitli aktivitelere yine online sistem üzerinden ulaşırlar. Ayrıca sistem; online konuşma sınıfları, ücretsiz online demo dersler, ücretsiz seviye tespit sınavları ve ücretsiz online Türkçe aktiviteleri gibi pek çok olanak sunmaktadır. 

ONLINE EDUCATION CENTER ise dünyanın her yanına ulaşan bir online Türkçe öğretimi ve Online sınav ile TÖMER Sertifikası sunmaktadır ve çeşitli ülkelere şube temsilciliği vermektedir.

ONLINE EDUCATION CENTER şube temsilciliği için lütfen tıklayınız.

BAŞVUR
TURQUA GROUP DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Tüm hakları Turqua Group firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2024

Bölgesel Seo Web Tasarim Ajansı
Bölgesel Seo Web Tasarım