ONLİNE TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 4

ONLİNE TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 4

YABANCI DİL OLARAK ONLİNE TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Son Başvuru Tarihi: 7 Mart 2020

Turqua Group, Alte Teknoloji ve Online Education Center tarafından yürütülen Türkçe’nin Yabancı Dil Olarak Öğretimi Sertifika Programı uzaktan öğretim ile gerçekleştirilecektir. Kayıtlar 7 Mart 2020’de son bulacaktır. Derslerimiz ise 9 Martta başlayacaktır.

Programın Amacı: Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi’nde gelişen teknolojiyi kullanarak, dünyanın dört bir yanına ulaşabilen online interaktif metot ile eğitmenlerin Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi alanındaki mesleki becerilerini ve donanımlarını geliştirmek amaçlanmaktadır.

Sertifika programında eğitimler uzaktan öğretim yoluyla %100 canlı sınıflarda online olarak gerçekleşecektir. Kayıt yaptıran her kursiyere özel kullanıcı adı ve şifresi verilecektir. Kursiyerler, bu kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme giriş yaparak internetin olduğu her ortamda derslere katılabilecektir. 


Dersler sanal sınıflar oluşturularak canlı ders şeklinde yapılacaktır. Canlı dersler belirli gün ve saatte yapılacaktır ancak, dersi kaçıran öğrenciler derse ait kayıtları sonradan izleyebileceklerdir.

Başvurular görseldeki karekodu okutarak bilgi formunu doldurulup gereken eklerle (başvuru için istenen belgeler aşağıda yer almaktadır) birlikte elektronik ortamdan e-posta yoluyla yapılacaktır.

Kontenjan 35 kişi ile sınırlı olduğundan kontenjanın dolması durumunda kayıtlar sonlandırılacak ve web sayfamızdan duyurulacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler:
1. Nüfus cüzdanı fotokopisi
2. Not durumunu gösteren diploma veya transkript
3. Ödeme yapıldığına dair dekont

Program ücreti toplam 900 TL’dir. (3 Taksit imkanı)

ALTE TEKNOLOJİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
TR49 0020 6002 4403 6911 2100 01

* Açıklama Kısmına adınızı ve soyadınızı mutlaka yazınız.

Detaylı bilgi ve başvuru desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
+90 535 542 35 92
+90 533 607 50 77

#turquagroup #yabancılaratürkçeöğretimi #yabancılaratürkçeöğretimisertifikası #teknolojitabanlıtürkçeöğretimi #teknolojitabanlıtürkçe

DİĞER BLOGLAR
BAŞVUR
TURQUA GROUP DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Tüm hakları Turqua Group firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2024

Bölgesel Seo Web Tasarim Ajansı
Bölgesel Seo Web Tasarım