PARTNER OL

TURQUA GROUP, yabancılara Türkçe öğretimi alanında, Türkiye’nin öncü kurumu olarak bu alanda geçen deneyim ve birikimini dünyadaki dil öğretim merkezleriyle paylaşmayı, bu merkezlerdeki Türkçe öğretimi çabalarına destek olmayı amaçlamaktadır. 


Eğitim Danışmanlığı, Yabancı Dil Olarak Türkçe Eğitimi, Online Dil Eğitimi ve ilgili birçok sektörde bilgi, birikim ve tecrübesiyle hizmet sunan ve hizmet verdiği alanlarda lider bir konuma sahip olan TURQUA, uluslararası düzeyde kendini kanıtlamış kurumlarla işbirliği yaparak sürekli olarak büyümüş ve sunduğu hizmetlerin kapsamını genişletmiştir.


TURQUA, Türkiye’nin en önemli özel ve devlet üniversiteleri ile özel anlaşmalı olarak çalışmakta, yurtdışından Türkiye’de akademik eğitim almak isteyen yabancı uyruklu öğrencileri lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına %100’e varan burslarla üniversitelere yerleştirmektedir. 

Türkiye’de akademik eğitim almak isteyen yabancı uyruklu öğrencileri Türkiye’nin en prestijli özel ve devlet üniversitelerine yerleştirmekte ve eğitim danışmanlığı hizmetini yılların tecrübe ve akademik birikimiyle sunmaktadır.

Taksim merkezde düzenlediği üniversiteye hazırlık kursları (YÖS, GRE, SAT) ve dil kurslarının (Türkçe, İngilizce, Arapça) yanısıra Türk-Patent kurumu onaylı ONLINE EDUCATION CENTER markası ile dünyanın her yerine ulaşan Online Türkçe Eğitimi vermekte ve Online Türkçe Yeterlilik (TÖMER) Sınavı yapmaktadır.


TURQUA, potansiyelini dünyanın birçok yerinde bulunan iş ortakları ile paylaşmaktadır. Bu doğrultuda kendini kanıtlamış kurum/ kuruluşlarla işbirliğine her zaman açıktır.


TURQUA, yurt dışında protokol çerçevesinde işbirliği yapacağı kurumlara üç ayrı alanda yetki vermektedir:

1.         TURQUA Eğitim Danışmanlığı Temsilciliği

2.         TURQUA TÖMER Temsilciliği

3.         ONLINE EDUCATION CENTER Uzaktan Türkçe Sınavı Uygulama Merkezi Temsilciliği

 

TURQUA ile işbirliği yapmak istiyorsanız lütfen Partner Ol Formunu doldurunuz.

 

 

BAŞVUR
TURQUA GROUP DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Tüm hakları Turqua Group firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2024

Bölgesel Seo Web Tasarim Ajansı
Bölgesel Seo Web Tasarım