YABANCI DİL OLARAK ONLINE TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI


YABANCI DİL OLARAK ONLİNE TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

 

Kastamonu Üniversitesi TÖMER ve Turqua Group iş birliğiyle gerçekleşen “Yabancı Dil Olarak Online Türkçe Öğretimi Sertifika Programı” 29 Mart – 8 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

 

Yabancı Dil olarak Türkçe öğretiminde, gelişen teknolojiyi kullanarak dünyanın dört bir yanına ulaşabilen online interaktif Türkçe eğitimi ile eğitmenleri tanıştırmak,  eğitmenlerin online eğitim metotlarını kullanarak bu alandaki mesleki becerilerini ve donanımlarını geliştirmek amaçlanmıştır. 


YABANCI DİL OLARAK ONLINE TÜRKÇE ÖĞRETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI


Sertifika programına konuşmacı olarak değerli hocalarımız Kastamonu Üniversitesi TÖMER Müdürü Doç. Dr. Yasin Şerifoğlu, Turqua Group Kurucu Müdürü Nagehan Yanaz, Marmara Üniversitesi'nden Doç Dr. Ahmet Benzer, Aydın Üniversitesi TÖMER Koordinatörü Dr. Emrah Boylu, Kültür Üniversitesi TÖMER Müdürü Ali Daşman, Dr. Salih Uçak katılmıştır. 


Sertifika Programı'nın sonunda ise "Teknoloji Tabanlı Türkçe Öğretim Paneli" düzenlenmiş olup, konuşmacı olarak Yunus Emre Enstitüsü Türkçe Eğitim Müdürü Kerim Sarıgül, Aydın Üniversitesi TÖMER Müdürü Selman Arslanbaş, Sakarya Üniversitesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Altun katılım sağlamışlardır. 


Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi'nde teknoloji, online çözümler ve yeni nesil öğretim metotlarının kullanımı üzerine önemli bilgilerin aktarıldığı sertifika programı ve panelimiz bu alanda çalışan meslektaşlarımıza yeni ufukların açılmasına vesile olmuştur. 

FOTO GALERİ
BAŞVUR
TURQUA GROUP DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Tüm hakları Turqua Group firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2024

Bölgesel Seo Web Tasarim Ajansı
Bölgesel Seo Web Tasarım